“Зеленський – мрійник. Із Росією треба поводитися, як з твариною” – військовий

841

Якщо Україна припинить відповідати на збройні провокації проросійських бойовиків на Донбасі, вона буде виглядати слабаком.

Про це заявив експерт з питань національної безпеки і оборони в Українському інституті майбутнього, британський полковник Глен Грант, повідомляє Апостроф.

Грант вважає, що припинення вогню з боку українських силовиків, про що казав президент Володимир Зеленський, не буде ефективним.

“Із ведмедем треба поводитися як із ведмедем. Якщо ви припините стріляти, а інша сторона – ні, то ви матимете вигляд слабаків. Путін відчує, що він виграє і продовжить рухатися вперед. Тому цю мрію неможливо реалізувати”, – зазначив він.

Полковник погодився з думкою американського експерта Семюела Чарапа, який говорив, що президент повинен торгуватися і в чомусь поступитися, щоб виграти в майбутньому.

“Компроміс може бути політичним рішенням, якщо інша сторона показує хоча б найменше прагнення до компромісу. Але я не бачу жодного натяку на компроміс від Путіна – він хоче абсолютної перемоги. Компроміс для нього – це показник слабкості. Він з КДБ. Там цього не вчили. Безжалісність – ось чому вчили в КДБ. Вбивати людей, які тобі не подобаються – ось чому вчили в КДБ. Треба поводитися з твариною так, як з твариною. Лисиця не йде на компроміс, бик не йде на компроміс”, – додав він.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини