Зеленський і АТО: “Квартал 95” показав зворушливий документальний фільм

2659

Студія “Квартал 95” представила документальний спецпроект “Душа не пропала …”.

Про це повідомляє “24 канал”.

Команда Володимира Зеленського розповіла про ставлення до війни та волонтерську допомогу й показала відео концертів на передовій і спілкування з бійцями. Зокрема, у фільмі є кадри виступу перед захисниками на День Незалежності у 2014 році, зустрічей із пораненими в госпіталі, виступів у різних військових частинах і концерту в аеропорту Маріуполя.

“Страшно їздити у госпіталь. Ми багато проїхали, зустрічалися з різними людьми – важкими і дуже важкими. Повноцінними, але нецілими. Це страшно”, – зізнався Володимир Зеленський.

Крім цього, у фільмі йдеться про допомогу фронту.

Наших поранених захисників евакуювали на УАЗ-иках 73-го року випуску, на які в Україні неможливо купити амортизатори і гальмівні колодки, бо це російське виробництво. Хлопці зі студії “Квартал 95” купили машину у Бельгії. Ми її женемо. Її 2,5 міс. розмитнює Міністерство соціальної політики – у них новорічні свята. Хлопці, про що мова…,
– розповів волонтер Юрій.

Також актори студії відправили на фронт низку іншої техніки, зокрема автобус з фільму “Слуга народу”, який переобладнали у пересувний кінотеатр.

“Із самого початку воєнних дій в Україні Володимир Зеленський і студія “Квартал 95” активно допомагали й допомагають бійцям української армії та волонтерам. Ця робота ведеться системно, протягом усіх цих років, але ніколи хлопці з “Кварталу” особливо не афішували своєї діяльності, не піарилися на цьому”, – підкреслили у “Кварталі 95”. І додали, що до створення фільму студію спонукали маніпулятивні публікації, які останнім часом з’являються у ЗМІ та соцмережах і мають на меті дискредитувати Володимира Зеленського – лідера виборчих перегонів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини