“Зелена моя Україна чи не моя, я вже не знаю”: телеведуча “1+1” прокоментувала парламентські вибори

595

На зміну дикому страху за майбутнє України прийшли маніакального стану веселощі.

Від президентських виборів був час звикнути до відчуття себе серед меншості, витісненої на периферію мудрим українським народом. Про це написала телеведуча каналу “1+1” Юлія Бориско на своїй сторінці у Facebook, – пише 5 канал.

“Зелена моя Україна. Чи не моя. Я вже не знаю. Дивишся на карту втілених електоральних уподобань, а там – наче всі вирублені ліси знову виросли, ще й затягнули собою міста і села, лани і степи, річки і лимани. Країна-магічний ліс якийсь. Із таким позеленішанням і динозаврів можна спробувати клонувати – прогодуємо. Лише у моєму Львові вони не виживуть”, – йдеться у повідомленні.

За її словами, стадія прийняття після президентських виборів минула. І на зміну дикому страху за майбутнє України прийшли маніакального стану веселощі.

“Принесли іронію і певний шарм позиції спостерігача, коли ти сидиш на задніх рядах і дивишся, як на сцені метушаться інші. Що я збираюся з цим робити? Добре відпочити у відпустці. Відзначити День Незалежності (це свято важливіше за День народження зараз). Гаряче підтримувати своїх. І працювати над собою, щоб на зміну манії не прийшла клінічна депресія. Цей мінливий світ не для депресивних. Розводити динозаврів! Це хороша ідея”, – написала телеведуча.

Зелена моя Україна. Чи не моя. Я вже не знаю. Дивишся на карту втілених електоральних уподобань, а там – наче всі…

Gepostet von Юлія Бориско am Montag, 22. Juli 2019