“Заслуга персонально Зеленського”: Омелян про сутички в Нових Санжарах

104

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян назвав сутички з поліцією в Нових Санжарах через прибуття на карантин евакуйованих із Уханя персональною заслугою Зеленського.

Про це Омелян заявив у програмі “Великий ефір Василя Зими” на Еспресо.TV.

“90% тієї ситуації, яка склалася в Нових Санжарах – це заслуга персонально пана Зеленського і його команди, які сперше налякали людей. Давайте згадаємо, хто почав цю істерію – пан Дубинський, “Слуга народу”, який сказав, що він захистив свій округ в Обухові. А потім це все пішло. Це (костюми хімзахисту під час виступу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – ред.) ще теж всіх дуже сильно “заспокоїло” – бо вони знали, що таких костюмів захисту дійсно є два, а більше не факт, чи є в Україні”, – сказав Омелян.

При цьому ексміністр інфраструктури наголосив, що проблема полягає в нефаховому підході.

“Проблема в тому, що вони повинні діяти фахово. Цього зараз немає. Так само температурний скрінінг, про який вони розповідають, мене просто це вражає. Це мені нагадує ситуації з Укрзалізницею, коли вводили електронний квиток, чи зараз програму “Дія”, тільки забули всім роздати пристрої для зчитування цих квитків і воно нічого не працювало”, – додав Омелян.