Заробляють більше за батьків – топ-3 найбагатших дітей-блогерів з України

2383
Заробляють більше за батьків - топ-3 найбагатших дітей-блогерів з України

Сучасні діти навчилися заробляти на YouТube. Маленькі блогери отримують прибутки часто більші, ніж їхні батьки. А на перший погляд малеча просто розважається.

Повідомляє Gazeta.ua

YouТube канал Miss Katy приносить дохід більше $45 тис. на місяць. З’явився 4 роки тому і має 7,5 млн підписників. Тут 5-річна Катя з Одеси розповідає, як проводить своє дозвілля, якими іграшками грається та що купує в магазинах. Також дівчинка позиціонує себе як б’юті-блогер: вчить робити макіяж, фарбувати нігті та обирати гардероб. 2 роки тому відео про день народження Miss Katy в Дубаях, де вона каталась на рожевому лімузині, набрало 84 млн переглядів. Блог маленької одеситки за весь час відвідували майже 5 млрд разів!

Не відстає від меншої сестри Каті і Mister Max. Середньомісячний дохід його YouТube каналу також оцінюють від $45 тис. У 7 років Макс має уже 7 млн підписників та понад 5 млрд переглядів. У власному блозі хлопчик також ділиться своїми розвагами, походами в магазин, а також грається з різними іграшками. Найпопулярніше відео Містера Макса про те, як він 3 роки тому відвідував один із київських торгових центів, набрало 71 млн переглядів.

Зараз Катя та Макс переїхали з Одеси до Лондона, де й надалі знімають відео для власних блогів. Допомагають їм у всьому батьки Андрій та Оксана.

Від $8 тис на місяць заробляє 4-річна Діана, яке веде блог на YouТube під назвою Kids Diana Show. Це щоденне дитяче шоу, яке має 5,1 млн підписників. Дівчинка знімає не тільки російськомовні, але й англомовні випуски. Розповідає про свої розваги, прогулянки, іграшки тощо, а також глядач може вчити разом із нею англійську. Своє найпопулярніше відео маленька блогерка відзняла разом із братом Ромчиком. Діти збирають і випробовують ігрові будиночки. Випуск опублікований на каналі тільки в березні цього року, а вже має 138 млн переглядів. За три роки існування Kids Diana Show дивилися 1,5 млрд разів. У брата Діани теж є власний канал – Kids Roma Show. Хлопчик має 4,5 млн підписників і 1 млрд переглядів. Особливо популярними на його каналі є ролики про вироби своїми руками з мамою. Проте, відвідувачі YouTube сприймають хлопчика в парі з сестрою. Найпопулярніше відео відзняли разом. Сьогодні діти разом з батьками проживають в Маямі, США. І мають сукупний дохід від $14 тис на місяць.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини