“Замовники та організатори понесуть відповідальність”: Зеленський щодо провокацій у Нових Санжарах

795

Президент України Володимир Зеленський заявив, що замовники провокацій, через евакуйованих українців з Китаю у Нових Санжарах, будуть покарані.

Про це він заявив у відеозверненні, передає Еспресо.

“Вони чекали на інший прийом, як їм здавалось, на своїй рідній землі. Я розумію, що у певної частини місцевих мешканців виникли занепокоєння. Ми знаємо, що дехто навмисно і свідомо сіяв серед людей паніку, а потім підбурював до цього дикунства. Замовники та організатори понесуть відповідальність. Я радий, що не лише правоохоронні органи, а й суспільство почало детально розбиратись у вчорашній ситуації”, – заявив президент.

Він додав, що усі фото і телекамери зафіксували обличчя багатьох людей, які організували масові безпорядки. Раніше вони вже були помічені, як аграрії, що виступають проти ринку землі.

“Усім режисераи та постановникам цього “погорілого театру”, який готується до нових вистав я хочу сказати наступне:”Є моменти, коли немає інтересів влади чи опозиції. Є інтереси України. У такі моменти їй потрібна не фейкова, а справжня солідарность. У такі часи перемоги та поразки – спільні.І відповідальність – спільна. Для когось – політична, а для когось – кримінальна”, – наголосив Зеленський.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини