“Захотіла ще одного”: Джамала зізналася, що хоче ще дітей

967

Співачка розповіла, як поєднує роботу і материнство Знаменита українська співачка Джамала зізналася, що хотіла б народити ще одну дитину.

Джамала

Про те, хто допомагає співачці справлятися з труднощами і як вона поєднує кар’єру і маленьку дитину, артистка розповіла в інтерв’ю Катерині Осадчій для передачі “Світське життя“, пише Styler.

Джамала повідомила, що після того, як її син Емір-Рахман з’явився на світ 27 березня, вона зрозуміла, що хоче ще одну дитину.

“А хто знає? Чому ні? Я не можу сказати, що це було легко, але, коли народила, у мене така думка: “О! Потрібно вже другого!” Це так круто, це таке відчуття. Я не можу порівняти ні з чим. Коли тобі просто кладуть дитину на груди”, – розповіла співачка.

Джамала зізналася, що їй завжди хочеться спати і вона іноді має можливість відпочити перед прямими ефірами, так як на допомогу з маленьким сином їй приходять її батьки та батьки чоловіка.

Після народження свого первістка, популярна співачка вже через два тижні повернулася до роботи у проекті “Голос країни”, так як у неї така почесна і відповідальна місія – крісло тренера. Доглядати за маленьким Еміром-Рахманом їй допомагають родичі.

Крім того, артистка повідомила, що вже підшукала для свого сина няню. І навіть при такому щільному графіку, співачка годує сина самостійно. “Їжу залишаю і намагаюся погодувати перед тим, як виходжу. Ось сьогодні я погодувала і вийшла на дві години”, – сказала Джамала.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини