Загорецька Людмила Степанівна виграла Літній кубок 2018 (відео)

5826
Загорецька Людмила Степанівна виграла Літній кубок 2018 (відео)

У п’ятницю, 12 жовтня, на телеканалі 1+1 покалази українцям новий випуск Ліги сміху, в якому команди гумористів втретє поборолися за Літній кубок.

Про це пишеРадіо МАКСИМУМ.

Цьогоріч за Літній кубок команди гумористів боролися у два етапи. Так, у першому етапі виступили команди Загорецька Людмила Степанівна (Львів) з новим тренером Стасом Бокланом, “Тріо різні і ведучі” (Київ) з Надею Дорофєєвою, Міні-панки з Владом Ямою, Збірна Кременчука з Юрієм Ткачем (Кременчуг ) і Дружній акцент – з тренером Ігорем Ласточкиним.

Головною фішкою третього Літнього кубка стало те, що ніхто з тренерів не грав за команду, з якою виступили цього разу.

12 жовтня у другому етапі Літнього кубку, показували свої номери такі команди: Ветерани космічних військ і новий тренер команди Олена Кравець, Ніколь Кідман і Гарік Бірча, Чужорідний театр абсурду Горобчик і Оля Полякова, Шлюб ромашка і тренери Танька і Володька, Прозорий гонщик і Євген Кошовий.

За результатами голосування журі Ліги сміху, по 3 голоси отримали команди “Загорецька Людмила Степанівна” та “Прозорий гонщик”. Після голосування відбувся батл, у якому команда Загорецька Людмила Степанівна перемогла і отримала третій Літній кубок. За цю команду свої голоси віддали усі члени журі.

Відео виступу Загорецької Людмили Степанівни:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини