За що розпинаєте один одного? Юліні Петіних: Притула жорстко звернувся до українців

5047
Сергій Притула / Facebook

Українці у політичних дискусіях принижують опонентів і переходять на ненависть, показують культуру “нижче плінтуса”. Поки таке суспільство нагадує неврівноваженого підлітка. Про це у Facebook написав волонтер і комік Сергій Притула.

Про це повідомляє Gazeta.ua

“Днями моя добра знайома Ірма Вітовська-Ванца виставила дуже зрозумілий мені пост. Справа в тому, що Ірма підтримала одного з кандидатів у президенти. У коментарях до її дописів у ФБ посипалось, цитуючи саму Ірму: “С*ка, зрадниця, агентка, брехлива,соска, дура, продалась за гроші, канфєти, званіє, крісло міністра” і ще багато “приємних” слів.

Ірма у своєму пості обурилась. І я солідарний з нею. Якого біса? Якого, панове?

Ти за Колю, я за Галю! Ну і? В чому проблема? Невже ми не можемо висловлювати свої політичні вподобання без приниження опонентів? Ну ми ж можемо просто говорити: “Я за Васю”. Але ні, ми маємо обов’язково сказати: “Я за Васю, а ті хто за Толіка – це дебіли”.

Я неодноразово писав у своїх постах про те, що культура спілкування наших громадян у соцмережах лежить нижче плінтуса. Я неодноразово бачив це у коментарях під своїми постами. І я зараз не про ботоферми.

Люди. Так не можна.

Має бути повага. Повага до думки опонента.

Вам далі жити в одній країні
Дідько забирай. За що розпинаєте одне одного? Юліні Петіних. Петіни Вовиних. Вовині Петіних. А за кожним з цих імен стоять мільйони людей. Мільйони. Яким далі жити в одній країні.

При чому люди в основній своїй масі геть зовсім не послідовні у своїй ненависті. Не вірите? Ви масово цитуєте слова Кузьми про те, що та “пиз…та у Верховній Раді має бути пиждж…на”.

Що найсмішніше, що половина з тих, хто зараз захоплюється Кузьмою, вже забули, як обливали його брудом під час Помаранчевої революції за підтримку “ПР” і Яника.

Наше суспільство далеко не безнадійне, але має хронічні вади. Занадто багато людей, у яких є дві системи координат думок: їх і неправильна. Всі, хто не розділяє їх точку зору – вороги. Право на помилку? Забудь.

З вашого дозволу, я поки трішки почекаю, поки це суспільство, яке наразі нагадує неврівноваженого підлітка, переживе “перехідний вік” і хоч трохи буде нагадувати вихованого молодого чоловіка, який не сякається на тролейбусній зупинці і не матюкається в присутності дітей”, – написав Сергій Притула.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини