Молитви на Водохреща посідають особливе місце. Адже 19 січня завершується цикл святок, що вважається чудодійним часом, коли людина найбільш наближена до Бога.
Хрещення Господнє або Святе Богоявлення відзначають 19 січня. У цей день Ісус Христос був охрещений у річці Йордан. У Водохресний святвечір у церквах правлять літургію і роблять перше велике освячення води. Удруге воду освячують вже 19 січня в день самого Хрещення Господнього. Вважається, що ця вода наділена цілющими властивостями. Тому її зберігають весь рік і використовують у разі потреби, пише Політека
Молитви на Водохреща 19 січня безпосередньо пов’язані з водохресною водою. Потужна позитивна енергетика зарядженої води сприяє тому, щоб вони на Водохреща були успішними.
Крім того, молитися на Водохреща необхідно з 18 на 19 січня у проміжку часу з 00:10 до 1:30. Вважається, що саме в цей час водохресна вода має найбільшу чарівну силу, і всі прохання піднесені Богу на Водохреща точно втілиться в життя.
Молитви на Водохреща переважно спрямовані на одужання, зцілення організму і на приплив життєвої сили.
Молитва на Водохреща на прибуток
Візьміть освячену воду з церкви. Обійдіть вдома разом із цією водою по черзі всі кімнати і приміщення, кажучи такі слова:
«Вода свята в будинок прийшла і добробут принесла. Збитки будуть будинок цей оминати, а достаток буде з кожним днем прибувати. Удача в усьому мене буде супроводжувати, невдачі ні в чому не буду я знати!»
Після цього залиште ємність зі святою водою в тому місці, яке, на вашу думку, найважливіше. А прокинувшись вранці 19 січня, умийтеся нею.
Молитва на Водохреща за здоров’я
Піднесіть до губ склянку зі святою водою і промовте над нею молитву:
«Свята водиця! Дозволь мені, рабу Божу (ім’я), тобою лікуватися. Як нема у тебе, водохресна вода, ні худоби, ні маяти, ні болю, ні хвороби, так і мені (ім’я) дай, Господи Боже, сили водохресної води. Спаси і вбережи від хвороб і маяти. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині, повсякчас і на віки віків. Амінь».
Потім вмивайтеся цією водою хрестоподібно, як при молитві: спершу лоб, після грyди, праве плече і наприкінці — ліве.