Взимку на море: що подивитись у вкритій снігом Одесі

3071

Збираймо якнайшвидше валізи, купуймо квитки на найближчий потяг і рушаймо на південь України у сонячну Одесу. Ні-ні, не бійтесь, зима для такої подорожі – точно не перешкода!

Якщо ви вважаєте, що взимку в Одесі робити нічого, то ми готові переконати, що це не так. Адже сніги і холод – однозначно не перешкода відвідати відомий український курорт. І на це є справді безліч вагомих причин:

1. Взимку в Одесі значно менше туристів, аніж у теплі дні.

2. Якщо ви ще не бачили зимового моря, вкритого снігом та льодом, то ви обов`язково повинні це побачити. До прикладу, відвідайте відомий одеський пляж Аркадія або Ланжерон, які взимку виглядають ще більш загадково і неординарно. Так, у вас наврядчи вийде поплюскатись у морських хвилях, чи отримати порцію сонячного загару, однак, зимовий пляж – це чудове місце для тематичної фотосесії.

3. Для особливих поціновувачів мистецтва радимо відвідати славнозвісний одеський оперний театр. Перш за все, ця споруда справді заворожує своєю красою. До того ж, там ви зможете отримати задоволення та культурне збагачення. Афіша театру доступна абсолютно для усіх користувачів мережі.

4. На різдвяні свята одессити встановлюють новорічну… ялинку, яка щороку сяє яскравими вогниками на Думській площі.

5. Атмосферою зимових свят можна проникнутись і на Дерибасівській вулиці, яка зимою стає справжнім епіцентром святкових гулянь. Тут можна скуштувати різдвяні смаколики, або ж зігрітися ароматним глінтвейном на різдвяному ярмарку.

Без сумнівів, Одеса – не лише літній курорт. Це європейське місто, беззаперечно, чудове у різні пори року. То ж руйнуйте стереотипи, радійте зимовій порі та подорожуйте туди, куди вказує серце!

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини