“Вистилали квітами дорогу додому”: односельці стоячи на колінах зустрічали загиблого воїна (відео)

1174

Близькі кажуть, що Андрій пішов служити, щоб допомогти хворій матері

28 червня загинуло двоє українських військовослужбовців, серед яких боєць 24-ї бригади Андрій Волос. Тіло загиблого героя ООС привезли на рідну землю, в село Омельне

Дорогу загиблому вистилали квітами, а зустрічали воїна — на колінах.

Про це пише видання “Волинь 24”.

Односельці згадують, що, загинувший у віці 22 років, Андрій Волос був простим і добрим хлопцем.

“Андрій був спокійною і доброю людиною. Ніколи не було такого, щоб він не привітався, коли був у селі”, — розповіла односельчанка.

Андрій родом з села Омельне. Навіть після весілля і переїзду до Луцька він не залишив батьківський будинок, весь час намагався допомогти матері.

“Він у матері єдиний син. Тобто ви розумієте, як вона його любила. Вона важко хворіє, тому Андрій все робив для здоров’я матері. Навіть пішов служити таким молодим, щоб допомогти”, – поділилася знайома загиблого.

На момент смерті в Луцьку його чекали вагітна дружина, товариші по службі, друзі. Товариш по службі Тарас, досі не може повірити, що його близького друга немає в живих.

“В Андрія було велике бажання жити, він до чогось прагнув. Він був веселуном, дружив з усіма напарниками. Я пішов зі служби на рік раніше і дуже шкода, що таке сталося з Андрієм. Він був хорошим другом”, — згадує Тарас.

На відеозаписі видно, що односельці зустрічають героя ООС стоячи на колінах. Дороги устелені квітами.

Андрій Волос загинув від снайперської кулі терористів 28 червня 2018 року. Він віддав три роки і саме життя Україні, захищаючи її кордони у складі 24-ї військової бригади.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини