“Все через Україну”: в Росії заговорили про сильне падіння довіри до Путіна

357

Через погані відносини з Україною президент Росії Володимир Путін втрачає довіру і повагу всередині країни не тільки серед населення, а й серед кремлівських еліт.

Свій ослаблений рейтинг він намагається підтримувати закордонними поїздками та зустрічами із зарубіжними акторами, які гучно висвітлюються держпропангандою, але це не дає потрібного ефекту, повідомляє Обозреватель з посиланням на авторів російського телеграмканалу Кремлівський мамковед.

“Путін практично перестав керувати країною, переклавши це на плечі своїх некомпетентних підлеглих. Розуміючи це, елітні угруповання вже списали цю систему, готуються до трансферу – триває запекла боротьба за ресурси. Причиною цьому є вкрай зіпсовані відносини з Україною”, – вважають автори каналу.

І хоч глава РФ щосили вдає, що конфлікт в Україні – суто внутрішня проблема цієї держави, українська повістка не перестає бути актуальною для Росії і багато в чому становить розжарений градус в країні.

“Росіяни невдоволені зіпсованими відносинами з найближчим сусідом, і це вкрай негативний фон для Путіна. Незважаючи на це, він не стане робити зайвих політичних рухів, щоб залагодити конфлікт. Зрушити ситуацію з мертвої точки, вигідної для нього, буде вкрай складно, незважаючи на нещодавню телефонну розмову двох президентів”, – підсумували у “Кремлевском мамковеде”.

Скріншот