«Время и Стекло» представили новий альбом, під який хочеться танцювати до світанку

25125

До лонгплею VISLOVO увійшло 14 треків, включаючи вже відомі хіти «Е, Бой», «Финальные титры», «Песня про лицо», «Дим» і feat. Наді Дорофєєвої та MONATIKа – «Глубоко».

Про це у матеріалі 1+1.

Це альбом для веселих вечірок, для людей, які полюють за крутими емоціями і вміють відриватися по-справжньому, для гучних компаній, для закоханих пар і просто меломанів… VISLOVO є в кожному.

У новому альбомі «Время и Стекло» продовжує експериментувати з танцювальною музикою: поп, edm, deep house з попередніх альбомів у VISLOVO доповнилися трендовими future bass, фанком, рейвом, мінімалістичним r’n’b та іншими стилями. Незмінними залишаються «качові» мелодії, що чіпляють дропи, і тексти, які запам’ятовуються.

Над текстами і музикою працювали Потап, Позитив, Андрій Безкровний (DJ Bloodless). Аранжуваннями займалися саундпродюсер Вадим Лисиця, Антон Крайнов і Роман Катрук (MOZGI Studio / FOXX Studio).

«VISLOVO створювався непросто, тому що рік був насичений гастролями і зйомками. Ми переносили прем’єру кілька разів, оскільки просто не було часу допрацювати альбом.

Кожна пісня з нового альбому – вже моя улюблена», – Надя.

«Цим альбомом ми хочемо здивувати не лише нашу аудиторію, наших фанатів, а й музикантів. Я брав участь у створенні саунду кожного треку, наповнюючи їх звучанням і настроєм. Мені здається, нам вдалося додати нових фарб поп-музиці. VISLOVO – це музичний атракціон, на якому ще ніхто не катався», – Позитив.

В основу альбому лягла нестримна енергія абсолютної свободи VISLOVO, яка продовжить свій розвиток і в великому сольному шоу 5 жовтня в київському Палаці Спорту.

Слухай новий альбом «Время и Стекло» – VISLOVO онлайн на нашому сайті:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини