Волонтер про Зеленського : “Хлопці, мені реально страшно. Якщо кандидат в президенти настільки не розбирається у військовій обстановці, то довго ми з таким полководцем не протягнемо…”

11936

Люди, які малюють Зеленському військову картину – точно не ті, хто хоче перемоги України в цій війні…

Про це у своєму дописі пише волонтер та блогер Serg Marco.

“Я тут читнув інтерв’ю Зе (так, я знаю що воно було кілька днів тому, але просто наважувався все, не так легко змусити себе читати все що з ним пов’язано) і, що очікувано, охрінів.
Значить треба просто перестати стріляти і ввести миротворців на лінію зіткнення на Донбасі. І буде все норм.
Ось тільки є нюанси.
По-перше Росія не відповідає за “ДНР” і “ЛНР”. Тому якщо раптом почнеться чергове Дебальцево- росіяни скажуть: – Це не ми, це вони самі раптом чогось поперли.
Як в такій ситуації Зеленський буде припиняти вогонь? Ну у нас він нашим підрозділам просто організує недовезення боєкомплекту і нашим просто нічим буде стріляти, а як зробити щоб по нашим не стріляли, можна дізнатися?
Але питання ще в наступному. Є лінія розмежування певна ще при Мінських угодах. Ця лінія невиконуюча росіянами і сепарами. З цієї лінії Дебальцеве наше, Пікузи- наші, Саханка- наша, і взагалі сила-силенна населених пунктів. Росія погодила в 2014 році лінію розмежування і відразу її і порушила. Тому власне все просування вперед української армії не є апеляцією з “тієї” сторони, так як по суті вони просуваються на тих територіях що РФ забрала порушивши свої ж домовленості. Зе пропонує на існуючу лінію завести миротворців. Типу, вистачить пацани забирати свої землі, ну просрали і просрали, не треба туди стріляти, там же миротворці …
Тобто не на українсько-російський кордон завести миротворців. Чи не на території на яких акумулюється російська техніка і жива сила привезена з Росії. А на лінію дотику. Щоб дати Росії закріпитися остаточно зробивши свій анклав. Звільняти? Ні. Ми просто перестанемо стріляти.
Власне Росія не заведе миротворців на свій кордон, ОБСЄ послали звідти нахер і вони не знаходяться на пунктах пропуску, щоб не побачити зайвого. А миротворців туди не пустять тим більше.
Так в чому сенс того марення що наляпав Зеленський? Зміцнити становище Росії в цій війні? Серйозно?
Хлопці, мені реально страшно. Якщо кандидат в президенти настільки не розбирається у військовій обстановці і йому можуть закладати такі ідеї у його оточенні, то довго ми з таким полководцем не протягнемо. І справа навіть не в тому що він тупий ватник. А в тому що він не приймає рішення і на кого буде делегувати військові питання- ми не знаємо. А поки що ті люди що малюють йому військову картину- це точно не ті люди що хочуть перемоги України в цій війні, інакше б вони йому малювали більш правильні для України моделі поведінки в цій війні. А якщо раптом все накриється на фронті то що він скаже- вибачте, ми просто помилилися в розрахунках?
Та немає в нас в нашому становищі можливості помилятися. Занадто потім дорогу ціну ми за це платимо”.

Я тут читнул интервью Зе (да, я знаю что оно было несколько дней назад, но просто решался все, не так легко заставить…

Gepostet von Serg Marco am Sonntag, 24. März 2019

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine