Київський торт – найсмачніший символ столиці: історія створення

1931

Хто ж розробив символічний дизайн “Київського торта”, його унікальну рецептуру і технологію? Пориньмо ненадовго в історію, аби знайти відповіді на усі запитання.

Парова цукеркова фабрика Валентина Єфімова → Київська фабрика імені Карла Маркса → Київська кондитерська фабрика “Рошен”

Будемо відвертими, всім відомо, що “Київська кондитерська фабрика “Рошен” за весь час свого існування набула репутації найбільшої та найкращої кондитерської фабрики не лише в Україні, але й в усьому СРСР. Але мало хто знає, що “Рошен” – одне із найстаріших підприємств міста Києва та всієї країни. Його історія бере початок ще у 19 столітті, дата заснування – 1886 рік. Початкова назва – “Парова цукеркова фабрика Валентина Єфімова”, а вже у 1923 році підприємство було перейменовано на честь Карла Маркса.

Київська фабрика імені Карла Маркса виконала перший 5-річний план всього за 2,5 роки.

Фабрика отримувала численні нагороди та визнання, а працівниками виробництва були найкращі фахівці, і це не могло не позначитися на результатах. Київська фабрика імені Карла Маркса (нині – Київська кондитерська фабрика “Рошен”) виконала перший 5-річний план всього за 2,5 роки. Такі вражаючі показники вкотре довели високу кваліфікацію фахівців та ефективно сплановану організацію виробничих процесів. Зазначимо, що тільки за 1957 рік Київська фабрика імені Карла Маркса випустила 2336 тон нових сортів виробів та випустила 51 вид нових оформлень виробів.

Розробник рецепту “Київського торта” – Київська фабрика імені Карла Маркса (нині – Київська кондитерська фабрика “Рошен”).

Але справжньою родзинкою фабрики був і залишається “Київський торт”. У 1956 році на Київській кондитерській фабриці імені Карла Маркса було створено його унікальну рецептуру та технологію приготування. Протягом тривалого часу рецептура змінювалась, але “Київський торт” не втрачає своєї популярності і сьогодні і є візитною карткою не лише Києва, але й усієї України. Адже кожен турист, який прибуває до столиці, у якості сувеніра неодмінно обирає не що інше, як “Київський торт”.

З 1996 року Київська кондитерська фабрика ім. К. Маркса (з усіма правами і унікальними рецептурами) входить до складу корпорації ROSHEN. На сьогоднішній день підприємство перейменовано в Приватне акціонерне товариство “Київська кондитерська фабрика “Рошен”.

Унікальність “Київського торта” полягає в тому, що він зберіг своє походження і є цілком автентичним. Незважаючи на те, що витоки продукту беруть початок ще в СРСР, нині його зовнішнє оформлення і дизайн залишаються такими ж. І це зовсім не дивно, адже на упаковці красується каштанове листя, ще один символ Києва. Погодьтеся, символічно!

Джерело: TOCHKA.NET

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини