Віджет зворотного дзвінка: особливості та результати використання

7491

Гарне обслуговування клієнтів ― це не виняток, а стандарт сучасного бізнесу. Щоб мати конкурентну перевагу, компанія повинна надати покупцю максимум зручних каналів зв’язку, відповідати на запити миттєво, використовувати рішення для персоналізації спілкування. Одним з інструментів, що допомогає вдосконалити сервіс та зробити комунікацію зручною для покупця є зворотний дзвінок за допомогою віджету на сайті.

Віджет зворотного дзвінка: визначення та основні функції

Віджет зворотного дзвінка (callback) ― це інтерактивний елемент сайту, який пропонує користувачу залишити в формі власний номер телефону, на який зателефонує менеджер компанії. Віджет пропонує отримати зворотний дзвінок у певний зручний час або миттєво ― протягом 30 секунд.

Віджет зворотного дзвінка є зручним, в першу чергу, для клієнта. Адже він не телефонує сам, а замовляє дзвінок. Швидкість, з якою надходить зворотний виклик справляє приємне враження, дозволяє клієнту відчути власну цінність та збільшує довіру до компанії.

Але для компанії це також дуже корисний інструмент, оскільки він пропонує спілкування і тим користувачам, які самостійно не проявляли ініціативи до взаємодії. І таким чином збільшує конверсію ― перетворює трафік на звернення.

Особливості використання віджета зворотного дзвінка

Основне завдання віджета ― прискорити та спростити процес комунікації між бізнесом та потенційним покупцем. Він дозволяє швидко та зручно надавати інформацію про продукти чи послуги, відповідати на питання, надавати підтримку.

Деякі постачальники послуги пропонують продукт з розширеними можливостями. Не лише з’єднують покупця з продавцем, але і збирають аналітичні дані про користувачів, що замовляли такий дзвінок. Наприклад, про джерело, що привело на сайт такого зацікавленого користувача ― аж до назви рекламної кампанії та ключового слова. Такі дані допомагають бізнесу аналізувати результати маркетингу.

Запис телефонних розмов із покупцями, що звернулися в компанію за посередництвом віджета, також є цінним матеріалом для вдосконалення продажів, сервісу, техпідтримки.

Результати використання віджета зворотного дзвінка

Компанії, що підключили на свій сайт віджет зворотнього дзвінка, отримують суттєві переваги.

  1. Залучення користувачів. Збільшення конверсії звернень, а отже і збільшення продажів.
  2. Покращення взаємодії між клієнтом та компанією, ріст довіри до бренду та задоволення від спілкування.
  3. Аналіз даних про звернення, отримані за допомогою віджету callback ― час, тривалість очікування та розмови, номер телефону, джерело походження дзвінка.

Поради щодо впровадження віджета зворотного дзвінка

На ринку існує чимало постачальників послуги callback. Перш ніж прийняти рішення про використання певного продукту, зверніть увагу на складові справді ефективного інструменту.

  1. Різноманітні варіанти колірної гами та стилістики віджета, що дозволить бездоганно достосувати callback до дизайну сайту, перетворивши на органічний елемент.
  2. Збір даних про дзвінки для аналізу ефективності реклами, обслуговування та продажів. Формування детальних та зрозумілих аналітичних звітів. Запис розмов.
  3. Гнучкі налаштування віджета: розклад відображення на сайті, правила переадресації викликів тощо.
  4. Можливість інтеграції віджета зворотнього дзвінку з іншими системами.
  5. Швидка та уважна технічна підтримка з боку постачальника послуги: налаштування, навчання персоналу, поради та допомога в процесі використання інструмента.

Висновки

Віджет зворотного дзвінка є ефективним інструментом, який може допомогти компаніям покращити клієнтський досвід, вдосконалити обслуговування, підвищити конверсію та збільшити продажі.

Головні особливості віджета callback ― швидкий зв’язок між покупцем та продавцем, зручність для клієнта та вигода для компанії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини