В Україні розпочинається масштабна перевірка ТРЦ, кінотеатрів і шкіл

1169

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив перевірити безпеку місць масового скупчення людей, інформує ICTV.


Ілюстрація (ТЦ в Кемерово)

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів.

– Особлива увага – дитячі садочки. Я закликаю всіх абсолютно швидко перевірити. Мені не потрібні ваші штрафи, мені потрібно, щоб ви забезпечили безпеку людей. Через місяць зробимо публічною інформацію щодо перевірок. Буде жорсткий контроль по всій країні, – сказав він.

На початку засідання Гройсман висловив співчуття близьким загиблих у Кемерові і наголосив, що треба зробити все, аби такого більше не сталося.

– Від уряду даємо доручення МВС, ДСНС спільно з іншими органами влади, місцевими органами влади розпочати масштабну перевірку торгових центрів, кінотеатрів, шкіл, дитячих центрів, клубів – всіх тих місць, де перебувають люди.

Я думаю, що деякі власники цих клубів в гонитві за збагаченням кожний сантиметр намагаються використати, щоб заробити зайву гривню.

Я зараз всіх попереджаю – зробіть саме перевірки своїх закладів і все для того, щоб був рівень безпеки. Треба звернути увагу на засоби пожежогасіння, пожежні сигналізації саме у закладах освіти та охорони здоров’я. Особливу увагу зверніть на дитячі садочки, – додав він.

Джерело: lviv1256.com

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини