В Україні почали скасовувати концерти російського дуету “Кролики”

1407

У Броварах, Фастові і ще в кількох містах України скасували виступи російського гумористичного дуету Володимира Данильця і Володимира Моїсеєнка “Кролики” , які підтримали анексію Криму Росією.

Концерт “Кроликів” у Броварах анонсували на 24 лютого в міському культурному центрі “Прометей”. А вчора в театральних касах Броварів розповіли, що концерт скасовано, – пише Газета.юа.

Як повідомила начальниця відділу культури Броварської міської ради Катерина Мелікова, на концерт у Броварах не було продано жодного квитка.

Керівник компанії-організатора виступів “Кроликів” в Україні ТОВ “Проконцерт” Олег Єжель підтвердив, що концерти в Броварах, Фастові та загалом у Центральній Україні скасовано. Таке рішення ухвалили після розмов із міськими головами Броварів і Фастова. Мовляв, мери переконували, що не варто розпалювати конфлікт у суспільстві.

Водночас скасовано не всі концерти “Кроликів” в Україні. Жодних проблем із майбутніми виступами нема на півдні держави.

На сайті продажу квитків “Карабас” видно, що із позначкою “продано” тепер 4 анонси виступів – у Броварах, Фастові, Каневі та Переяславі. Водночас придбати квитки досі можна на концерти в Білгороді-Дністровському, Смілі, Южному та Олександрії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини