В Росії друкують книги львівської письменниці

2021

Останнім часом політична ворожнеча між українцями та росіянами лише загострилась. Ведення бойових дій, взаємні обвинувачення та неповага один до одного – ось лише невелика частина наслідків, спричинених війною на Сході України. Україна, відповідаючи російській пропаганді, вже заборонила брати участь своїм спортсменам в російських змаганнях, а наші відомі артисти позбавлені морального права виступати в містах країн-агресора. Так, незважаючи на усі взаємні обвинувачення та образи, дещо таки поєднує дві ворожі держави, розповідає сайт «Ulvovi.info».

Нещодавно стало відомо, що в одному з найбільших та найперспективніших видавництв Росії друкують книги львівської дитячої письменниці – Галини Вдовиченко. Жінка впевнено набула популярності серед маленьких українських читачів, а тепер її творами, зокрема, книгами «36,6 котів» та «36,6 котів-детективів» матимуть змогу насолодитися і діти сусідньої держави. Нагадаємо, що першим видавати твори Галини Вдовиченко взялося львівське «Видавництво Старого Лева».

Російське видавництво «АСТ» працює на видавничому ринку країни ще з 1990 року, і за час існування вже встигло завоювати собі титул одного з найбільших. Тут на полиці російських книгарень виходять твори найрізноманітніших жанрів, зокрема, художньої літератури, нон-фікшн, навчальні посібники, дитячу літературу тощо.

Так, спостерігаючи за активною пропагандою проти української культури та всього, пов’язаного з нашою державою, особливо приємно знати, що в Росії живуть свідомі люди. Для справжніх творців книжкових видань літературне мистецтво повинне перебувати поза рамками конкретної держави чи політичного становища. Тож, працівники російського видавництва продемонстрували професіоналізм та відмову підкорятися загальновизнаним в державі стереотипам.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини