В Одесі чоловіка жорстко затримали працівники військкомату: у ТЦК розбираються з інцидентом

378

У мережі з’явилося відео з Одеси, де працівники ТЦК та СП жорстоко затримали чоловіка на очах у його рідних. Зокрема, це сталося після того, як одесит буцімто відмовився брати повістку.

Про це повідомляють місцеві телеграм-канали. На кадрах можна побачити, як люди обурювалися поведінкою чоловіків у військовій формі, передає 24 Канал.

Одесита жорстко затримали і “запакували” в бус

На відео, які стали поширювати в мережі 14 листопада, можна побачити чоловіка із нібито зв’язаними руками, який лежить на асфальті. Після цього люди у військовій формі із шевроном, який не можна розгледіти, заштовхнули його у бус.

До цього ще двоє чоловіків у темно-синій формі, схожу на поліцейську, надягли на нього наручники. Це все відбувалося в мікрорайоні Радужний в Одесі.

З часом біля мінівена з “чорними” номерами почали збиратися небайдужі громадяни. Зокрема, вони, оточивши авто, виступали проти “затримання” одесита, казавши, що викличуть поліцію.

З часом біля мінівена з “чорними” номерами почали збиратися небайдужі громадяни. Зокрема, вони, оточивши авто, виступали проти “затримання” одесита, казавши, що викличуть поліцію.

Одна з жінок на підвищених тонах спілкувалася з одним із чоловіків у темно-синій формі. Вона також намагалася захистити затриманого одесита.

Він ув’язнений? Він убив людину? За що ви його так зв’язали? Ви його не затримаєте! За що? – питала вона.

Чоловік у формі розповів, що одесит буцімто ухиляється від призову на військову службу. Він також сказав, що затриманого нібито везуть до адвоката, а саму повістку він отримає у ТЦК та СП.

Зрештою у мережі повідомили, що одесит начебто відмовився від повістки, після чого на нього надягли наручники, зв’язали й побили. А громадяни намагалися відстояти його. На місці подій були присутні дружина і дитина одесита.

В Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розповіли у коментарі журналістам, що розслідують обставини цих подій. Однак жодних подробиць щодо інциденту в Одесі так і не надали.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини