В’ятрович відреагував на ідею Разумкова про декомунізацію

865
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Директор Інституту національної пам’яті заявив, що висловлювання лідера партії Слуга народу про декомунізацію говорять про те, що він не знає законодавства України.

Глава президентської партії Слуга народу Дмитро Разумков, який вважає, що питання декомунізації повинні вирішуватися на місцевих референдумах, а не в Раді, недостатньо глибоко знає відповідне законодавство. Про це заявив в ефірі телеканалу Прямий директор Українського інституту національної пам’яті (УІНП) Володимир В’ятрович, пише Корреспондент.net.

“Фактично, ці заяви свідчать про незнання паном Разумковим законодавства. У будь-якому випадку, пропозиції про нові назви приходили від місцевих громад”, – сказав він.

Декомунізацію, підкреслив директор УІНП, “у цілому можна вважати ефективною реформою”. В’ятрович не бачить причин для ревізії, не вірить у те, що таке можливе, і вважає, що “будь-які спроби закінчаться поразкою”.

Прецедент з декомунізацією в Харкові історик-чиновник вважає “спробами реваншу” і каже, що зараз намагається знезаразити цей процес у суді. Якщо юридичний метод не допоможе, зазначив В’ятрович, можливі громадянські протести.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини