Уляна Супрун: “Так водії в Одесі пропускають екстрену допомогу. Це демонструє, що якісна медична допомога — це також про зміни у культурі нас усіх…” (відео)

1567

Вчинок водіїв з одеського відео має бути стандартом для всіх українських міст. Так само, як і розуміння громадян, що екстрену медичну допомогу слід викликати, коли існує безпосередня загроза життю та здоров’ю людини…

Про це пише Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

“Коридор життя 🚑

Так водії в Одесі пропускають екстрену допомогу. Кожен з водіїв, котрі дали можливість швидкій проїхати, прискорив надання термінової медичної допомоги пацієнтам, а отже дав їм більше шансів зберегти здоров’я та життя. У таких ситуаціях важлива кожна секунда.

Це приклад сили відповідальної поведінки громадян. Він демонструє, що якісна медична допомога — це також про зміни у культурі нас усіх.

Чудово розумію, що без трансформації медицини, навчання лікарів, забезпечення обладнанням та ліками, результату не буде. Цього року зміни в екстреній медицині почнуться в Донецькій, Одеській, Тернопільській, Полтавській, Вінницькій областях та місті Києві. На це в цьогорічному бюджеті передбачено 1 мільярд гривень.

У Тернополі завершилося навчання перших парамедиків. З літа вони викладатимуть у пілотних областях своїм колегам у спеціально обладнаних тренінгових центрах. Ті працівники ЕМД, які пройдуть підвищення кваліфікації, сформують нові бригади парамедиків та отримають нові умови праці, зокрема збільшену оплату. А головне — рятуватимуть життя людей за сучасними техніками.

Після пілотних областей зміни мають поширитися на всю країну. І ми всі відповідальні за те, щоб вони впроваджувалися швидко і якісно.

Вчинок водіїв з одеського відео має бути стандартом для всіх українських міст. Так само, як і розуміння громадян, що екстрену медичну допомогу слід викликати, коли існує безпосередня загроза життю та здоров’ю людини.

Навколо змін зараз існує багато маніпуляцій, дізнайтеся більше про правдиві факти роботи екстреної допомоги: https://goo.gl/tS5oZg Тільки разом ми зробимо зміни можливими.

Відео опублікувала Олеся Твердая https://www.facebook.com/100006094006949/videos/2341400336073077/ “

Як в Одесі пропускають екстрену медичну допомогу

Коридор життя 🚑Так водії в Одесі пропускають екстрену допомогу. Кожен з водіїв, котрі дали можливість швидкій проїхати, прискорив надання термінової медичної допомоги пацієнтам, а отже дав їм більше шансів зберегти здоров’я та життя. У таких ситуаціях важлива кожна секунда.Це приклад сили відповідальної поведінки громадян. Він демонструє, що якісна медична допомога — це також про зміни у культурі нас усіх.Чудово розумію, що без трансформації медицини, навчання лікарів, забезпечення обладнанням та ліками, результату не буде. Цього року зміни в екстреній медицині почнуться в Донецькій, Одеській, Тернопільській, Полтавській, Вінницькій областях та місті Києві. На це в цьогорічному бюджеті передбачено 1 мільярд гривень.У Тернополі завершилося навчання перших парамедиків. З літа вони викладатимуть у пілотних областях своїм колегам у спеціально обладнаних тренінгових центрах. Ті працівники ЕМД, які пройдуть підвищення кваліфікації, сформують нові бригади парамедиків та отримають нові умови праці, зокрема збільшену оплату. А головне — рятуватимуть життя людей за сучасними техніками.Після пілотних областей зміни мають поширитися на всю країну. І ми всі відповідальні за те, щоб вони впроваджувалися швидко і якісно.Вчинок водіїв з одеського відео має бути стандартом для всіх українських міст. Так само, як і розуміння громадян, що екстрену медичну допомогу слід викликати, коли існує безпосередня загроза життю та здоров’ю людини.Навколо змін зараз існує багато маніпуляцій, дізнайтеся більше про правдиві факти роботи екстреної допомоги: https://goo.gl/tS5oZg Тільки разом ми зробимо зміни можливими.Відео опублікувала Олеся Твердая https://www.facebook.com/100006094006949/videos/2341400336073077/

Gepostet von Уляна Супрун am Sonntag, 10. März 2019

Анастасія Сорока для Amazing Ukraine

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини