Українці приєднуються до пісенного флешмобу «Батько наш — Бандера» (добірка відео)

1625

Українці — від школярів до народних депутатів — продовжують масово співати пісню “Батько наш — Бандера, Україна — мати” та викладати записи в мережу.

Останніми днями в україномовному сегменті Інтернету поширюються ролики, на яких люди збирають купи та фільмують як співають (або підспівують) пісню “Батько наш — Бандера”, передає видання Букви.

Як вважається, започаткували флешмоб львівські школярки, які виконали цю пісню в авдиторії після уроки, де вивчали постать Степана Бандери.

@kollust♬ оригинальный звук – Коллекция Мемов

Цей ролик знятий у жанрі “lipsinking”: дівчата на відео просто підспівують під накладену музику. Використано композицію у виконання колективу “Пентархія”, що складається з випускників напрямку “Богослов’я” Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Цей самий запис найчастіше використовують учасники флешмобу в TikTok.

Крім “Пентархії” пісню виконувало також духовенство ПЦУ Івано-Франківська — 1 січня 2021 року після панахиди з нагоди 112-ї річниці від дня народження Степана Бандери (на відео з 12 хвилини):

Після того, як відео львівських школярок стало вірусним і запустило флешмоб у соцмережах, до нього приєдналися громадські організації. Зокрема, у “Слов’янська січ” та “Єдина родина Донеччини”. Вони випустили відео, на якому у Слов’янську дівчата станцювали під ремікс на пісню:

А “Солідарні Молодь” заспівала а капела:

@solidarna_molodБатько наш Бандера!♬ оригінальний звук – Віталій Басара

Виконали пісню і на святі у церкві Покрови Пресвятої Богородиці в Трускавці:

Заспівали і парламентарії у Верховній Раді:

І футбольна команда “Карпати” Галич-Бурштин:

Та навіть дитячий відеожурнал “Малюк Котя”:

Родина музикантів з YouTube-каналу Pylypyak TV не тільки заспівала, але й зіграла пісню:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини