Українці масово отримують “нульові субсидії”: що це таке та що з ними робити

6527

Перед початком опалювального сезону більшість українських родин подали заяви на отримання субсидій. Протягом останніх декількох тижнів кількість заявників зросла з звичних 40-45 тис. до 100 тис. на тиждень. Втім у Міністерстві соціальної політики зазначили, що і зросла кількість відмов у знижках громадянам. А декого взагалі спантеличили повідомлення про нульову субсидію.

Про це повідомляє UBR.

Разом з тим, до початку опалювального сезону в Україні, багато заявники почали отримувати так звані нульові субсидії. Люди розцінювали таку відповідь, як відмова у пільгах. Але в Мінсоцполітики завели, що її все-таки дадуть.

Що робити у разі отримання нульової субсидії, розповів генеральний директор Директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко. Так за словами представника Мінсоцполітики, потрібно ще раз її переоформляти для безпечного входження в опалювальний сезон.

За словами спеціалістів, судити про реальну зміну з минулим роком кількості отримують субсидії можна буде тільки в грудні, коли всі бажаючі дійдуть з документами в центри соцзахисту.

Мінсоцполітики просить “донести” на сусіда

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини