Українські та голлівудські актори прочитали вірш Франка

3403

До 162-ої річниці від дня народження Івана Франка знімальна група історичного екшену “Захар Беркут” влаштувала флешмоб.

Актори Александр МакНікол, Аліна Коваленко, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Поппі Грімке та режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв прочитали вірш письменника “Моя любов”.

Відповідне відео опублікували на офіційній сторінці у Facebook.

Іван Франко «Моя любов»

До дня народження Івана Франка наша міжнародна команда підготувала сюрприз. Alexander MacNicoll, Алина Коваленко, Андрей Исаенко, Oleg Voloschenko, Poppy Grimke та режисер фільму Axtem Seitablaiev влаштували на знімальному майданчику флешмоб та прочитали вірш класика «Моя любов». Дивіться та слухайте разом з нами! А більше новин про роботу над фільмом шукайте на офіційній сторінці проекту в Instagram – www.instagram.com/zakharberkut_film/.#уСвободіМояСутність #ЗахарБеркут #TheRisingHawk

Gepostet von Захар Беркут am Montag, 27. August 2018

Сьогодні 162-а річниця від дня його народження українського письменника, великого каменяра, вічного революціонера Івана Франка. Поет і політик, він зробив величезний внесок в культуру, літературу та моральний розвиток українців.

Найвідоміші його твори – вірш “Каменярі”, із прози – “Украдене щастя”, “Борислав сміється”, “Перехресні стежки” і роман “Захар Беркут”, екранізацію якого нині знімають у Карпатах.

Нагадаємо, 21 червня у Карпатах на озері Синевір розпочалися зйомки повнометражного історичного екшену “Захар Беркут” за повістю Івана Франка.

Джерело: Український інтерес

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини