Українське курортне містечко отримало власний бренд

499

Місто Генічеськ на Херсонщині, що розташоване на узбережжі Азовського моря, отримало в вівторок туристичний бренд і слоган. Їх затвердили на сесії міськради.

Про це повідомляє видання #ШоТам.

“Сьогоднішню сесію міськради можна назвати історичною для Генічеська. Вперше у нашого міста офіційно з`явилися бренд та слоган — “Генічеськ — міст у відпочинок”, — йдеться в повідомленні.

За представлену айдентику туристичного бренду Генічеська депутати проголосували одностайно.

Як повідомляє офіційний сайт Генічеської міської ради, бренд створили для того, щоб виділити населений пункт серед безлічі великих і малих курортних міст України та сформувати його позитивний імідж.

“Розширену презентацію туристичного бренду для всіх генічан планується провести в травні за участю дизайнерів-розробників”, — зазначають у міськраді.

Що відомо про Генічевськ?

Генічеськ – місто районного значення на півдні України. Розташоване на березі Утлюцького лиману та Генічеської протоки. Разом з Арабатською стрілкою є морським, кліматичним, частково грязьовим курортом.

Нагадаємо, в Україні з’явився ще один курорт державного значення: території Куяльницького лиману Одеської області отримали статус курорту державного значення.
Фото з відкритих джерел.