Українська опера-реквієм “Йов” поїде до Нью-Йорку

1882

Над оперою працювали композитори Роман Григорів, Ілля Разумейко та режисер Влад Троїцький.

Відому в Україні оперу-реквієм “Йов”, над якою працювали композитори Роман Григорів, Ілля Разумейко, режисер Влад Троїцький та артисти формації Nova Opera, покажуть в Нью-Йорку – в рамках Міжнародного фестивалю опери та сучасного театру Prototype. Про це повідомляє dt.ua.

Як зазначають українські учасники, американський фестиваль Prototype проводиться в Нью-Йорку щорічно з 2013 року. За цей час проект став однією з найпрестижніших подій в США у світі сучасного музичного театру та опери.  Кожного року проект охоплює понад 10 театральних майданчиків Нью-Йорка, презентуючи різні цикли прем’єр оперних творів актуальних американських та європейських композиторів.

Композитор Роман Григорів повідомив, що окрім п’яти перформансів опери-реквієм “Йов” в рамках фестивалю артисти формації Nova Opera виконають дві меси з музики композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейко на латинські сакральні тексти: 24 січня в Українській церкві у Стемфорді, а 27 січня – в одній з найбільших католицьких церков Брукліна у Нью-Йорку – Our lady of refuge Church.

Опера-реквієм “Йов” була створена у 2015 році для фестивалю ГогольFEST, і за наступних два сезони стала візитівкою сучасного українського музичного театру в Європі. Оперу виконували в Любліні (центр споткання культур), Гданську (театр Шекспіра), Копенгагені (Freehavenskirke), в Скопьє (Македонська опера) та у Відні (скляний зал Віденської філармонії).

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини