Українська компанія запустила “гарячу лінію” для дітей, де вони можуть поговорити з Дідом Морозом

981

Компанія EVE.calls, яка займається розробкою телефонного голосового бота для бізнесу, з 25 грудня запустила новорічну лінію. Послуга розрахована на дітей: вони можуть подзвонити за одним з номерів і поговорити з Дідом Морозом. Українською він спілкується за номером +380443646071, російською – за номером +380443646070. Дзвінки тарифікуються за цінами оператора.


ain.ua


“Ми цілий тиждень створювали максимально розумного робота з достатнім словниковим запасом. Діти можуть зателефонувати за одним з номерів, Дід Мороз розпитає, як їх звуть, як вони вели себе впродовж року і що вони хочуть загадати на Новий Рік. Для дорослих – це розвага на свята, що покращує настрій. А для наших клієнтів / інвесторів / програмістів, які стежать за нами – демонстрація можливостей технології”, – розповідає співзасновник компанії Олексій Скрипник.

Компанія також планує додати можливість для батьків отримати на сайті запис розмови дитини з Дідом Морозом. У майбутньому з сервісу зроблять “калейдоскоп” бажань дітей, щоби батьки могли спостерігати, як з віком ці бажання змінюються. Також в планах – інтеграція з торговими мережами, для “реалізації бажань”. Поки що компанія на проекті не заробляє.

З моменту запуску Дідові Морозу зателефонувало вже 480 000 користувачів – ще до публікацій у ЗМІ за перший вечір запуску на гарячу лінію надійшло близько 50 000 дзвінків. “Ми зрозуміли, що люди просто передають номер один одному”, – каже Олексій. Однак, прийміть до уваги: через те, що лінії перевантажені вдень, частина дзвінків може відбиватися.

Джерело: ain.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини