Українська художниця заробила тисячі доларів, створюючи унікальні енергетичні картини

2830

Молода українська художниця Анна Бондар стала єдиним майстром з України, який пише енергетичні картини в рамках глобального міжнародного проекту “Spiritual Art».

Суть проекту полягає в створенні ексклюзивної картини для клієнта за датою його народження. Для цього фахівці спочатку “вивчають” замовника за допомогою нумерології і різних гороскопів. Виведені символи, доленосні для людини, художник втілює у вільній формі на полотні. До кожної роботи додається сертифікат з описом всіх символів і їх впливу на замовника.

“Спеціаліст розробляє мені список предметів і кольорів, які повинні бути на картині, – пояснює Анна. – Як я це використовую, які образи, де які символи будуть знаходитися, як ця картина буде виглядати стилістично, техніка, якої малюю, матеріали – все це вибираю сама. ”

Ідея створення картин за датою народження людини належить американській художниці Катерині Кац. На даний момент в проекті «Spiritual Art» бере участь п’ять молодих художників з різних країн світу. Анна Бондар задіяна в ньому півроку. За цей час у неї було два замовлення, обидва з Лондона.

Вартість такої картини стартує від 10 тисяч доларів. Однак, українці замовити таку картину можуть дешевше.

“Я домовилася, щоб тут можна було продавати від двох тисяч доларів, інакше український споживач не може собі цього дозволити. Художники, які співпрацюють з галереєю в інших країнах, не роблять таких знижок, “- розповідає художниця.

Термін виконання роботи 2-3 тижні. На сайті Katarina Katz Art Gallery зазначено, що енергетична картина може захищати, надихати, а також заряджати свого власника кожен день.

Сьогодні Анна Бондар єдина художниця в Україні, що працює в такому проекті.

Джерело: proman.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини