Українка здобула гран-прі на Міжнародному конкурсі “Тарас Шевченко єднає народи”

1255

Уродженка Запоріжжя Катерина (більш відома як Eka Caterina) отримала гран-прі Міжнародного проєкту-конкурсу “Тарас Шевченко єднає народи”.

Про це повідомляють його організатори у Facebook, пише Український інтерес.

Дівчина вже понад 5 років проживає в Італії, де й відбувався конкурс.

12 липня у Флоренції Катерину нагородили медаллю за перемогу в номінації “Відеоформат”.

Українка до уваги журі на конкурсі представила поезію Тараса Шевченка “Бандуристе, орле сизий” італійською. Переклали вірш Джованна Броджi та Оксана Пахльовська.

“Катерина – українка, яка робить успішну музичну кар’єру в Італії, а також приділяє багато свого часу на волонтерські та культурні проєкти, які поширюють позитивний імідж України в Італії”, – зазначають у дописі.

Переможниця подякувала організаторам та наголосила, що щаслива від підтримки з України.

В одному зі своїх дописів у Facebook Катерина зазначає, що її місія – відроджувати українські традиції, культуру та музику, об’єднувати українців, які живуть в Італії, а також знайомити з українською історією та творчістю італійців.


“Музика – це моя справжня стихія. Граю на бандурі не тільки українські народні пісні, а й сучасні міжнародні хіти. Так показую, що бандура – це круто та стильно, що це сучасний погляд на наше музичне коріння! Пишу пісні в жанрі етно-ф’южн і разом з моєю групою Еkа Project виступаю в Італії. У нас, окрім бандури, є бас-гітара, на якій грає харизматичний Сімоне з Апуль’ї, а також Марсіо з Бразилії, який, граючи на кахоні, додає латинської екзотики! Так, об’єднуючи декілька культур, ми показуємо людям, що музика – це універсальна мова. Для того, щоб її створювати, необов’язково говорити однією мовою. Достатньо серця, щоб розуміти”, – писала Катерина.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини