Україні потрібні тупі та безграмотні: знаменитий артист зробив різку заяву

2135

Сучасне суспільство в Україні не цінує талановитих артистів. Замість цього аудиторія вимагає “тупих”,”безграмотних” і “голожопих” зірок, чиї пісні схожі на кашу з м’ясорубки. Подібного роду культура робить з українців пластилін.

Такою думкою з журналістами каналу Zik поділився народний артист України, естрадний співак Іво Бобул.


Фото: rozmova.com

“Чомусь ми обожнюємо рівнятися на чужі країни, тому звернемо увагу на Америку. Що робить будь-який співак мого рангу на Новий рік? Він всюди: співає, гастролює. Мене в цьому році нікуди не запрошували”, – зізнався 64-річний артист.

З цього Бобул зробив висновок, що живе в країні, якій просто не потрібен.

“Тут потрібні тупі люди, безграмотні, безголосі, голожопі. Така культура потрібна. Очевидно, хочуть зробити з нації пластилін, з якого можна буде виліпити все, що завгодно. Тут не люблять людей, які мають свою позицію, погляди та індивідуальний музичний смак”, – продовжив співак.

При цьому артист наголошує, що на його піснях нібито виросло ціле покоління.

“Когось дратує моя творчість, комусь подобається. Однак із залу мого концерту люди виходять зовсім іншими. Я переконався у цьому неодноразово”, – додав Бобул.

Незважаючи на ситуацію, співак не має наміру підлаштовуватися під сучасні тренди.

“Я не можу використовувати незрозумілий людям текст, тому що хочу, щоб пісня була на мові. А не те що зараз – її як через м’ясорубку пропустили. Мова є сакральним інструментом наших предків. Я це поважаю, тому що по-іншому просто не можу”, – резюмував артист.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини