Україна використає досвід BMW для автомобільних інновацій

1120

Перший віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів позитивно оцінив як політичні, так і економічні результати свого візиту в Мюнхен та Українсько-баварський бізнес-форум, який пройшов там у середу.

Підсумки він коротко підбив у розмові з кореспондентом Укрінформу.

“Ми не тільки отримали сигнал підтримки, ми отримали, я би сказав, чітку програму дій майбутнього, співпраці на рівні парламенту, на рівні уряду”, – сказав Кубів.

Зокрема, під час зустрічі з президентом ландтагу Барбарою Штамм і членами президії баварського парламенту, головами парламентських фракцій та членами комітету у справах Євросоюзу йшлося про “формування дорожньої карти дій політичного сегменту” у співробітництві з Україною.

До того заступник прем’єр-міністра Баварії Ільзе Айгнер запевнила, що німецька сторона, баварська влада не буде толерувати незаконну анексію Криму.

Говорячи про результати бізнес-форуму, Кубів зазначив, що такі зустрічі дозволяють нарощувати людський капітал, проводити “спільну кооперативну роботу і розширяти співробітництво в галузі, зокрема, створення індустріальних парків, в галузі машинобудування, інфраструктурних, енергетичних проектів”.

Окремо перший віце-прем”єр зупинився на можливостях в сфері машинобудування. “Ми можемо розширити кластер оновлення і будівництва автомобільної галузі як пріоритет, використати наш інженерно-технічний досвід і інноваційний підхід, який ми побачили на заводі BMW”, – сказав він. Кубів переконаний, що Україна може бути однією з передових країн у процесі формування автомобілебудування на перспективу. Він пояснив, що має на увазі електромобілі, електродвигуни, систему формування гібридного транспорту.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини