Україна піднялась на 4 позиції в рейтингу кращих країн світу

3025

У щорічному рейтингу кращих країн світу за версією журналу US News&World Report, куди увійшли 80 держав, Україна опинилась на 69 місці, покращивши свій результат на 4 позиції у порівнянні з минулорічним.

Про це передає УНН.

Країни оцінювали за дев’ятьма критеріями: туризм, турбота про населення і захист прав громадян, культурний вплив, підприємництво, культурна спадщина, темп економічного зростання, відкритість для бізнесу, сила і вплив на світовій арені, рівень життя.

Було визначено набір із 65 атрибутів країн – терміни, які можуть бути використані для опису країни та які також мають відношення до успіху сучасної нації. В опитуванні брали участь понад 21 тис. людей з усього світу.

Найкращий показник Україна отримала за рівнем впливу світовій арені – з 80 країн у цьому критерії вона 33-тя, в основному за рахунок військової міці держави. Позитивно оцінили і рівень громадянських свобод.

Найгіршу оцінку респондентів Україна отримала в категорії відкритості для бізнесу, в якій опитані відмітили високий рівень корупції та бюрократії.

Перше місце в рейтингу та звання кращої країни світу за версією журналу стала Швейцарія. Друге місце посіла Канада, третє – Німеччина. Замикають рейтинг Сербія Ангола і Алжир, які отримали 78-е, 79-е і 80-е місця відповідно.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини