Україна на “Євробаченні-2018” яскраво відкрила фінал пісенного конкурсу у Лісабоні (відео)

17001

У суботу, 12 травня, представник України на “Євробаченні-2018” MELOVIN успішно відкрив своїм виступом гранд-фінал пісенного конкурсу.

Згідно з жеребкуванням після закінчення другого півфіналу, артисту дістався перший номер серед 26 учасників фінального етапу. Як і в півфіналі співак представив свою конкурсну пісню “Under The Ladder” , яку доповнив ефектним вогняним шоу.

На сцені співак тримався впевнено, в свою чергу, глядачі в залі підтримали українця гучними оваціями. Результати, а також оцінки журі та глядачів стануть відомі незабаром після виступу останнього учасника фіналу.

Тим часом варто відзначити той факт, що яскравий номер MELOVIN’a в півфіналі не тільки відкрив співакові шлях в гранд-фіналу, але і вийшов в лідери за результатами голосування телеглядачів. За оцінками міжнародного журі серед учасників другого півфіналу українець посів друге місце.

Букмекери все ще пророкують Україні лише 21 місце, проте глядачі конкурсу впевнені, що співакові гарантований прохід в топ-10, можливо і в топ-5, а ставки букмекерів занижені з метою створити ажіотаж ближче до завершення фіналу.

У своєму коментарі журналістам український шоумен і член Національного відбору на “Євробачення” Андрій Данилко привітав українця з успішним виходом у фінал і назвав виступ співака гідною відповіддю всім його хейтерам і кривдникам.

Нагадаємо, слідом за MEOVIN’ом в гранд-фіналі виступлять лідери першого та другого півфіналів, так звана Велика п’ятірка “Євробачення”, а також країна-господиня. Всього фіналістів – 26.

 

Джерело: Віче

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини