Україна – єдиний спадкоємець Київської Русі: історик просвітив росіян

9461

Російська пропаганда не в змозі боротися з історичною правдою, яка полягає в тому, що Україна – «практично єдиний прямий етнічний спадкоємець Київської Русі».

Таку заяву зробив український історик, політичний аналітик, автор ряду книг з історії України Олександр Палій.

«Вони не в змозі боротися з історичною правдою, яка полягає в тому, що Україна – практично єдиний прямий етнічний спадкоємець Київської Русі.

Вони не в змозі заперечувати той факт, що середньовічна Русь – це виключно центральна і західна Україна і ніяк інакше.

Ні Суздаль, ні Москва, ні Ростов, ні Новгород, ані Смоленськ не були Руссю », – підкреслив він.

Вони грунтуються на реальності, на історичній правді, на найбільш древніх джерелах. Цьому є сотні однозначних підтверджень в літописах ».

За його словами, саме з цієї причини за радянських часів «Росія дуже не любила видавати оригінали літописів – вони воліли перекази, які абсолютно не були пов’язані з оригінальним текстом».

Історик також навів аргументи, які сам часто використовує в історичних дискусіях зі звичайними росіянами.

«Коли росіяни починають пересмикувати, я питаю: а як так виходить, що в літописах Київ – ніякий не «Київ », а« Киѥв’ », Володимир – ніякий не« Володимир », а« Володімѣр’ ». Цього ж ніяка російськомовна щелепа не вимовить ».

«Ось такими примітивними аргументами можна руйнувати їх примітивні установки. Але в діалозі важливо не скотитися до рівня російської пропаганди », – зауважив Палій.

Джерело: topkyiv.info

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини