У Росії спростували інформацію про звільнення Сенцова

1385

Український політв’язень не покидав колонію.

Федеральна служба виконання покарань (ФСВП) в Росії спростувала інформацію про те, що український політв’язень Олег Сенцов вилетів з території колонії в Лабитнангі.

Про це розповіли у прес-службі ФСВП агентству ТАСС, – повідомляє ТСН

“Інформація про те, що засуджений Сенцов О. Г. нібито покинув виправну колонію, не відповідає дійсності”, – розповіли у ФСВП.

Нагадаємо, опівночі 12 серпня журналістка “Новой газеты” Вікторія Івлева повідомила у своєму Facebook, що Російська журналістка стверджує, що літак з Сенцовим вилетів з російського Салехарда Російська журналістка стверджує, що Олег Сенцов начебто вилетів спецлітаком із території колонії в російському Лабитнангі. Згодом цю інформацію із сподіваннями на повернення політв’язня підхопили кілька відомих українських діячів. Однак інформація про звільнення Сенцова не підтвердилась, а сама журналістка зазначила, що її, ймовірно, розіграли.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув’язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв’язнів, які перебувають на території РФ.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини