У Порошенка – на звинувачення Данилюка: “жодної секретної інформації на серверах в АП не зберігалося, доступ до неї був лише Оnline” •

756

В РНБО, натомість, де нині працює Данилюк, є ситуаційний центр з усіма конфіденційними серверами, зауважили у Порошенка

Новопризначений секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Данилюк заявляє, що з ситуаційної кімнати в Адміністрації президента зникли монітори, техніка і сервери з секретною інформацією. Про таке він заявив у відеоролику, опублікованому на його сторінці у Facebook. – пише 5 канал

На відео Данилюк демонструє порожню кімнату з голими стінами, в якій залишилися тільки Державний прапор України і президентський штандарт.

“Це ситуаційна кімната Адміністрації президента. Так нині вона виглядає. Ще місяць тому вона виглядала зовсім по-іншому – на всіх стінах висіли монітори, які були підключені до серверів, розміщених по той бік стіни… Як бачите, все було знято під час зміни влади”, – говорить Данилюк на відео.

Він додав: “Сервери знаходилися – саме знаходилися, тому що наразі їх там немає – в цій кімнаті. Як ви бачите, тут зараз порожньо. Сервери також були вивезені”.

“Що сталося з серверами, на яких зберігалася секретна інформація?” – запитав секретар РНБО.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини