У мережі з’явився перший офіційний трейлер фільму “Крути 1918” (відео)

823

Відеоролик оприлюднили на офіційній сторінці Українського інституту національної пам’яті у фейсбуці

Кінострічка українського виробництва під назвою Крути 1918 була створена за підтримки ДержКіно України. В основі сюжету художнього фільму реальна історія бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. У ній розповідається про двох братів – Андрія та Олексу Савицьких, які на тлі доленосних подій закохались у прекрасну дівчину Софію. Однак доля складається інакше: до Києва підступають більшовики, місто напонюється “червоними” агентами.  Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Довгоочікувана прем’єра фільму відбудеться 6 грудня 1918 року.

КРУТИ 1918перший офіційний трейлер фільму. Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку…

Posted by Український інститут національної пам'яті on Donnerstag, 25. Januar 2018

Нагадаємо, що 29 січня 1918 року виповнюється 100 років від героїчної битви, у якій понад 300 курсантів, студентів та гімназистів вступили у нерівний бій із переважаючою армією більшовиків, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній незалежній державі. Недарма цих юнаків тепер називають “першими кіборгами”.

Варто зауважити, що створення українським кінематографом таких фільмів – це справді велике досягнення, яке ще раз доказує, що в українського кіно є майбутнє, що українське кіно знає історію своєї країни і робить усе можливе, аби про неї пам’ятали інші.

Автор: Анастасія Сорока