У Львові розшукують ангела-охоронця, який врятував 71-річного дідуся

5451
жінка
Фото з відкритих джерел

 

Львів’янка розшукує водія, який врятував життя її батька. Посеред вулиці у літнього чоловіка стався інфаркт. Водій, який був свідком події, не чекаючи “швидкої”, доправив потерпілого до лікарні. Про це розповідається у сюжеті “5 каналу”.

71-річний Геннадій Позняк нині проходить реабілітацію після тяжкої операції. Хірургічне втручання йому робили після серцевого нападу, який стався місяць тому. На вулиці пенсіонерові раптово стало зле. Перехожі викликали “швидку”, та поки її чекали, свідок події запропонував на своїй автівці доправити чоловіка до лікарні.

“Виявилося що “швидка допомога” ще навіть з гаража не виїхала. І тоді він підійшов, подивився і каже: “Що ви на нього дивитесь, він же вмирає!”. Відкрив свою машину, під’їхав машиною і попросив покласти мене на заднє сидіння”, – розповідає Геннадій Позняк.

Його донька показує місце, де батькові стало зле. Каже: рятівник діяв професійно, давав інструкції супутниці потерпілого.

“Сказав, що треба тільки лежати, а пані Надю попросив, щоб вона тримала його за руку і не давала закрити очі. З неймовірною швидкістю їхав, говорячи, що треба людину чим швидше доставити до лікарні, бо його життя висить на волосині. Тобто, треба вже не зважати ні на світлофори, ні на що”, – розповідає Анна Позняк.

Медики кажуть, що потерпілого доправили вчасно, бо він був у критичному стані.

“Інфаркт Міокарда був дуже великий, глибокий по задній стінці. Той тромб, який був у цій судині, не дозволяв нам говорити, що в нього було ще багато часу. Власне, його ангел-охоронець настільки був сильний, що він на своєму шляху розставив тих людей, які би йому допомогли і вчасно його врятували”, – переконана лікар-кардіолог Львівського обласного кардіоцентру Вікторія Кравців.

Тепер Анна та її батько розшукують рятівника, щоб подякувати його за благородний учинок.

“Коли пані Надя запитала якісь дані (в рятівника), чи спробувала якось йому віддячити, він сказав: “Ну що ви? Абсолютно нічого не треба”, розвернувся і поїхав. Я дуже хотіла би просто побачити ту людину, потиснути руку і сказати “дякую”, що в мене живий батько”, – говорить розчулена Анна Позняк.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини