У львівську 80 одшб Святий Миколай приїхав на БТРі

1198
У 80 одшб Святий Миколай приїхав на БТРі
У 80 одшб Святий Миколай приїхав на БТРі

Чоловік у костюмі Миколая приїхав на БТРі до військових 80-ї окремої десантно-штурмової бригади у Львові, щоб привітати зі створенням бригади їх, а також їхніх дітей і запрошених школярів подарунками.

Як повідомляє “Новинарня“, сьогодні у 80 одшб з нагоди створення військової частини влаштували День відкритих дверей.

Всі покоління, які пройшли через горнило цієї бригади показали себе дуже гарно. Бригада з 1992 року служить українському народові, захищає його. Завжди бригада була першою. У ніч з 12 на 13 квітня 2014 року саме 3-тя десантно-штурмова рота здійснила героїчний марш по території, які займали незаконні збройні формування від Луганська до Слов’янська, проводили розвідку”, – цитує першого заступника секретаря РНБО Михайло Коваль, назвавши бригаду “взірцем для особового складу ЗСУ”.

фото: Радіо Свобода
У львівську 80 одшб Святий Миколай приїхав на БТРі фото: Радіо Свобода

Окрема десантно-штурмова бригада (початкова назва 80 парашутно-десантний полк) сформована у 1955 році. Перше місце дислокації полку – Гайджунай. У 1960 році полк передислокували в Баку, а з 1979 року військова частина була передислокована на Львівщину, у місто Хирів і відтоді святкує 19 грудня День частини.

Десантники від 2014 року брали участь у звільненні Слов’янська, виконували бойові завдання у Георгіївці, Хрящуватому, Новосвітлівці, Красному, Круглику, Переможному, обороні Луганського аеропорту і боях за Донецький аеропорт.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини