У Карпатах помер мешканець Івано-Франківська через укуси комах

1091
Тіло чоловіка, який помер у Карпатах через укуси комах було транспортовано прикарпатськими рятувальниками.
Як повідомляють у ГУ ДСНС Прикарпаття, 18 серпня о 19:15 до служби порятунку надійшло повідомлення про те, що на маршруті до гори Ігровець було знайдено чоловіка без свідомості. Також на місці події було знайдено перелякану дитину, яка постійно плакала, передає Галка.
На місці події відразу направили рятувальників. Працівники екстреної медичної допомоги констатували смерть чоловіка 1965 року народження з Івано-Франківська ще до прибуття рятувальників.
Як виявилось, чоловіка покусали оси, він помер одразу на місці події від отриманих укусів. У чоловіка були супутні захворбвання серця. Також під час збирання грибів оси покусали дитину 2009 р.н., медики надали допомогу дитині.
Рятувальники транспортували тіло загиблого чоловіка до села Стара Гута після проведення слідчих дій працівниками поліції.
Як повідомили Галці у секторі комунікацій повідомили ГУНП області, про смерть франківця їм стало відомо від ДСНС близько 22 години 18 серпня. На тілі не виявлено тілесних ушкоджень. Померлий – 1965 року народження. Щоб встановити точну причину смерті, тіло передали на експертизу.
Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини