У Карпатах готують національний рекорд з частування гуцульськими стравами

945
страви

У Карпатах готують національний рекорд з частування гуцульськими стравами

На Прикарпатті у селі Поляниця планують встановити рекорд України з пригощання найбільшої кількості гостей гуцульськими смаколиками, приготованими на вогні.

Про це повідомляє відділ міжнародного співробітництва, туризму та інвестицій Яремчанського міського виконавчого комітету на сторінці в Facebook.

“22 липня о 15.00 розпочнеться свято гуцульської страви в рамках Дня Поляниці. Планується встановити рекорд України “Гощення найбільшої кількості гостей гуцульськими стравами, приготовленими на вогні”, – йдеться в публікації.

Зазначається, що на гостей чекають частування гуцульськими стравами, майстер-клас із виготовлення карпатського чаю та концертна програма за участю Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю “Гуцулія” та українських естрадних виконавців.

Усі заходи відбудуться в межах міжнародного Гуцульського фестивалю, який триватиме в Яремче з 21 до 29 липня.  Тоді в Карпати з’їдуться гуцули з усіх регіонів України, делегації з Румунії, Молдови та Канади. Загалом на Гуцульському фестивалі очікують близько 2 тисяч гостей.

Джерело: Укрінформ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини