У Дніпрі відкрили найбільшу вірменську церкву в Східній Європі

939

17 березня, на вулиці Леваневського, 13, відбулося відкриття Вірменської Апостольської Церкви – найбільшої в Східній Європі. Близько 10:30 на території вірменського храму зібралися тисячі городян.

У Дніпрі відкрили новий вірменський храм / фото oblrada.dp.gov.ua

Будівлю церкви будували 15 років – з 2003 року. Тепер Дніпро може похвалитися новою культовою спорудою. Нова церква має велику кількість унікальних барельєфів, які виточували протягом багатьох років. Про це повідомляє Інформатор.

На церемонію прийшли не тільки представники вірменської громади, а й всі городяни, яким хотілося приєднатися до цієї події. Освятити храм приїхав Католикос всіх вірмен, першоієрарх Вірменської Апостольської Церкви Гарегін II.

Відкриття церкви-це, в першу чергу, свято для вірменської громади міста, де всі могли би зустрітися і поспілкуватися. Люди вітають один одного з відкриттям храму, адже тепер він стане символом сонячної Вірменії в Дніпрі.

Оскільки на церемонію прийшли кілька тисяч людей, на літургію в храм пройти було складно. Для тих, хто не зміг зайти всередину, підготували пряму трансляцію на великому екрані у дворі. Охороняли подію з десяток екіпажів поліції, рятувальники і медики.

Крім самої церкви на території вже давно функціонує вірменський центр. Там регулярно проводять уроки вірменської мови, духовні бесіди та інші класи.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини