Це були космічні гроші: Олег Винник назвав суму, за яку йому пропонували поїхати на “Євробачення”

3521
Винник

Український співак Олег Винник, який спростував чутки про плагіат, розповів, як він хотів поїхати представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення”, йдеться у “Світському житті”.

Артист хотів взяти участь у конкурсі, коли він мав відбутися у Німеччині.

“Я написав пісню українсько-німецькою мовами. І, коли я запитав: “Як це все відбувається?”, мені запропонували заплатити 600 тисяч чи то доларів, чи то євро. Для мене це, звичайно, були космічні гроші, і я не погодився на цю справу”, – зізнався Олег.

Тоді Винник запитав у свого норвежського колеги, який їздив від Норвегії на “Євробачення” років 20 тому, скільки він витратив коштів, щоб поїхати на пісенний конкурс. Він йому відповів: “Для мене це було так дорого. Я купив костюм за 450 доларів”.

“Так що сьогодні є один плюс, що артист має заплатити приблизно десь 150 тисяч доларів. На сьогоднішній день я можу собі це дозволити і поїхати за 150 тисяч доларів виступити як обличчя України”, – аргументував співак.

Крім того, нещодавно у Винника вийшов новий кліп на пісню “Роксолана”, в якому знялися відомі артистки України – Ада Роговцева і Ольга Сумська. Тож Катя Осадча запитала, чи не боявся він, що народні артистки його переграють?

“Абсолютно ні. Це є народні артистки, це є легенди. Якщо б я десь щось не розумів, вони ніколи б у житті не дали мені зрозуміти, що ти там знизу, а ми ні”, – зазначив він.

Ведуча не оминула запитання про чоловіка Сумської – Віталія Борисюка, який на інтерв’ю з ним та його дружиною помітно занервував, коли в Ольги запитали про знімання у кліпі Винника.

На це Олег відповів: “Можливо, він на риболовлю спішив, на полювання, в баню”.

Осадча наголосила на тому, що всі помітили ревнощі Борисюка і причиною цих ревнощів став Винник.

Олег, за його словами, Ольгу знає більше, хоча з Віталієм він неодноразово зустрічався.

“Всі мають видихнути, ніхто нікого ні до кого не ревнувати. Якщо людина ревнує когось до когось, значить є у комусь якийсь комплекс і не достаток. Я завжди про це кажу.Так що, люди добрі якщо хтось, не дай Боже, через мене розлучиться чи одружиться, я всім у цьому допомагаю. Я хочу, щоб всі були щасливі”, – прокоментував Винник.

Ще артист розповів, як він готується до весняних концертів, присвячених жінкам.

“Я зі своїм котом виходжу на балкон і – “мяу”. У березні йому вже три роки виповниться”, – зазначив Олег.

Звати кота Мауці і у нього є навіть звання принца.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини