“Це було вимушене рішення”: Олена Кравець розповіла про тяжкий розрив із донькою

2621
Олена Кравець з донькою Машею
Олена Кравець з донькою Машею

Донька актриси студії “Квартал 95” і проєкту “Жіночий Квартал” Олени Кравець 16-річна Маша не живе разом із батьками.

Про це Кравець зізналася на шоу “Танці з зірками”, учасницею якого вона зараз є. У короткому ролику перед виходом на паркет актриса обмовилася, що звикла до того, що доньки немає поруч. Потім зі сльозами на очах вона закрила тему і не стала далі пояснювати причину розлуки, – пише obozrevatel.

Олена Кравець з донькою Машею
Олена Кравець з донькою Машею Фото: shock.com.ru

“Моя старша донька Маша танцює в “Тодес” уже дев’ятий рік. Вона мене надихнула своїм прикладом танцювати. Ми дуже схожі, обидві не любимо, коли обмежують свободу. Їй комфортно, що у неї своє життя, а у мене своє. Але давайте це упустимо! Я не хочу акцентувати увагу на тому, що вона живе окремо”, – сказала Кравець.

Виявилося, що дівчинка живе окремо від рідних вже кілька місяців. На такий крок сім’я Кравець була змушена піти через проблеми з житлом.

Олена Кравець із донькою і чоловіком
Олена Кравець із донькою і чоловіком Фото: Panorama

“Це було вимушене рішення. Наша велика родина була трохи обтяжена житловим питанням, і у мене закралася думка, щоб Маша жила окремо”, – розповідала раніше Олена в інтерв’ю для Tv.ua

Дочка Олени Кравець Маша
Дочка Олени Кравець Маша Фото з Instagram

За словами Кравець, питання вирішилося саме собою. Їй подзвонили батьки Машиної подруги і запропонували, щоб дівчатка жили разом – вони вже досить дорослі і відповідальні.

“Спершу я хвилювалася, але знала, де вона, знала, що вона у безпеці, адже я впевнена у батьках подруги Маші. Вона дуже швидко подорослішала і стала справжньою господинею”, – зазначила зірка.

Дочка Олени Кравець Маша
Дочка Олени Кравець Маша Фото з Instagram

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини