“Трибуни шаленіли”: Україна здобула третє золото на Іграх нескорених

11545

23 жовтня воїн із Чернігова 30-річний Олександр Гавриленко здобув золоту медаль з пауерліфтингу у середній вазі. Кожна з трьох спроб спортсмена стала рекордною для його групи: 165 кг, 172 кг і фінальні 177 кг.

Фото з відкритих джерел

Перемога Олександра стала для України вже третьою на цьогорічних змаганнях, пише Gazeta.ua.

Олександр Гавриленко до війни працював в поліції, а 2014-го добровольцем пішов на на фронт. Учасник чотирьох ротацій у зону АТО. Служив під Червоним Лиманом, Слов’янськом і Миколаївкою.

Фото: Invictus Games: Team Ukraine

Під час мінометного обстрілу в Чорнухиному Луганської області отримав мінно-вибухову травму та уламкові поранення спини і шиї. Після відновлення не опустив руки і продовжує захищати українців, повернувшись в поліцію. Олександр служить у роті особливого призначення. Його підрозділи першими заходять у звільнені міста на Донбасі, щоб запобігти диверсіям.

Олександр Гавриленко 177 кг_22.10.2018

Третья спроба Aleksandr Havrylenko і знову рекорд Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land Rover – 177 кг. Це абсолютний максимум в групі Олександра і це 100% золото. Неймовірно!Відчуваємо, що сьогодні святкуватиме увесь Чернігів, а зловмисники, з поваги до найсильнішого поліцейського міста, просто перестануть чинити злочини та одразу виправляться :)#яє #ІгриНескорених2018 #IAM #IG2018 #InvictusGamesTeamUkraine #GameOnDownUnder

Gepostet von Invictus Games: Team Ukraine am Montag, 22. Oktober 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини