Топ-5 українських кінопрем’єр березня

1917

Березень – справжній бум українських кінопрем’єр. «Львівська газета» зібрала про них усю інформацію, щоб ви нічого не пропустили!

Іній

Прем’єра в Україні 1 березня 2018
Країна: Литва, Франція, Україна, Польща
Режисер: Шарунас Бартас
В ролях: Ванеса Параді, Анджей Хира, Мантаc Янчаускас

Молодому литовцю Рокасу одного дня випадає несподівана можливість – побувати в Україні та побачити — і зрозуміти — справжню окупацію і війну. Разом із гуманітарним конвоєм він прямує з Литви до України, де доля зводить його із двома військовими журналістами. Реальність виявляється набагато жорстокішою за романтичні уявлення молодого литовця, кидаючи його у вир війни. Тріо буде змушене подолати свої психологічні межі та збудувати міцні відносини. Вони не погоджуються ні з чим, окрім свого бажання бути там, де вони є, кожен з власних причин. На зруйнованій окупантами території Рокас знаходить своє справжнє кохання.

У стрічці використані документальні монологи реальних військових — учасників бойових дій.

Воєнна драма про війну на Донбасі, знята литовським режисером Шарунасом Бартасом, вже має солідну фестивальну історію і є номінантом на цьогорічний «Оскар» від Литви. У серпні 2017 року фільм було включено до довгого списку премії Європейської кіноакадемії. «Іній» створений у копродукції України, Литви, Франції та Польщі.

Наприкінці грудня 2016-го впливова французька газета Libération назвала «Іній» з-поміж 20 стрічок, задля яких варто відвідувати кіно в 2017 році, поряд з новими стрічками Мартін Скорсезе, Філіппа Гарреля, Лава Діаса та інших.

Сотка

Прем’єра в Україні 1 березня 2018
Жанр: комедія
Режисер: Олександр Бєляк
В ролях: Євген Капорін, Ієва Андрєєвайте, Дмитро Цинковський, Михайло Богдасаров, Нікіта Тарасов, Катерина Кістень, Олександр Пономарьов

Молодий працівник супермаркету, Леопольд Барановський, стає володарем незвичайного піджака, в кишені якого ніколи не закінчуються стодоларові купюри. Життя Леопольда і його найкращого друга Льохи заграло новими фарбами — ресторани, бутики, нові автомобілі та абсолютно все, чого забажає їх душа.

Але у піджака є справжній господар — Віктор Хмара (кандидат в мери великого приморського міста). Він задіює для пошуку дорогоцінної речі всі сили і зв’язки. Леопольд готовий повернути річ власникові, але несподівано дізнається, що стодоларові купюри, перед тим, як з’явитися в кишені піджака, повинні зникнути з кишені іншої людини. Через розгульне життя Леопольда і Льохи вже позбулися грошей тисячі людей, а що трапиться коли піджак потрапить в руки Віктора, який змагається за владу
Перед друзями стоїть непросте завдання — не допустити перемоги Віктора на виборах і не дозволити йому збанкрутувати всю країну.

Викрадена принцеса: Руслан і Людмила

Прем’єра в Україні 7 березня 2018
Жанр: комедія, мультфільм, пригоди
Режисер: Олег Маламуж


Ролі озвучували
: Руслан – Олексій Завгородній; Людмила/Міла – Надя Дорофеєва; Чорномор – Євген Малуха; Нестор Літописець – Сергій Притула; Кіт Вчений – Юрій Горбунов; Фін – Олег “Фагот” Михайлюта; Володимир, князь Київський – Станіслав Боклан

Ця дивовижна історія сталася у часи відважних лицарів, прекрасних принцес і темних чаклунів. Волею доль бродячий артист Руслан знайомиться з князівською донькою Людмилою. Незважаючи на різницю в суспільному становищі, молоді люди закохуються один в одного. Однак їхнє щастя виявляється недовгим. Підступний чаклун Чорномор викрадає Людмилу за допомогою магії. У призначений час він принесе дівчину в жертву, щоб продовжити власні безсмертя й могутність.

Ржака

Прем’єра в Україні 22 березня 2018
Жанр: комедія
Режисери: Дмитро Томашпольський
В ролях: Олександр Мірошниченко, Анастасія Євтушенко, Віктор Стороженко, Олександр Ігнатуша, Сергій Дерев’янко, Тамара Плашенко

«Ржака» – це трагікомедія про любов до кіно і перемогу над страхом. Видатного режисера артхаузу примушують зняти комедію. Його вб’ють, якщо він не змусить іржати, як коні, спеціально відібраних дванадцять експертів. Як це зробити, коли ти не вмієш знімати комедії та у твоєму розпорядженні є тільки хвора клоунеса і клоун-невдаха, якого вигнали з училища за профнепридатність? Відповіді на і питання у стрічці.

Легенда Карпат

Прем’єра в Україні 29 березня 2018
Жанр: історичний, екшн
Режисер: Сергій Скобун
В ролях: Валерій Харчишин, Марія Яремчук, Михайло Грицкан, Богдан Ластівка

Фільм розповість про Олексу Довбуша, українського Робін Гуда, – від його ранніх років і до моменту становлення як захисника бідних. У вітчизняному історичному екшні «Легенда Карпат» зіграли співачка Марія Яремчук і Валерій Харчишин – соліст групи «Друга Ріка»

Олекса Довбуш – героїчний карпатський ватажок, людина-легенда поза законом з відмінними бойовими навичками і даром передбачати майбутнє. Маленьким хлопчиком він залишається сиротою після того, як місцевий пан наказує вбити його матір. Провівши своє дитинство на засланні в горах, він повертається змужнілим воїном, щоб помститися за смерть своєї матері. Олекса збирає послідовників, щоб почати хрестовий похід проти пана, але у долі інші плани на нього.

Джерело: vsviti.com.ua

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини