Топ-5 фільмів, які варто переглянути у новорічну ніч

1182


Ми пропонуємо підбірку перевірених часом фільмів, які зроблять вашу новорічну ніч по-справжньому святковою.

Один вдома (1990)

Сім’я Макалістерів планує зустріти Різдво у Франції. Велика родина збирається у подорож, але в останній момент забуває самого вдома наймолодшого сина Кевіна. 8-річний хлопчик не підозрює, що йому доведеться захищати власний будинок від грабіжників та який сюрприз його чекає на Різдво.

Листи до М. (2011)

Польська комедія про різних героїв, життя яких так чи інакше перетинається напередодні Різдва. Миколай — успішний діджей на радіо. До нього в ефір часто телефонують, щоб поділитися проблемами. Він всіляко втішає та підтримує слухачів, але у самого в особистому житті не все гаразд. Миколай самостійно виховує сина Костека. Якось до нього на радіо зателефонувала дівчина Доріс і поскаржилася на самотність. Потім він кілька разів зустрічає її на вулиці, а згодом вона потрапляє до нього додому, де без відома Миколая знайомиться із його сином Костеком…

Сім’я напрокат (1997)

Сем Філд – успішний бізнесмен. Одного разу впливовий інвестор заявляє, що готовий працювати із компанією Філда, але за умови, що той одружений. Прес-секретар Сема радить найняти акторів, які б зіграли його сім’ю. Втративши надію, Сем знайомиться із маленькою дівчинкою Зоуі та її мамою, які погоджуються стати його «сім’єю напрокат», через скрутне фінансове становище. Проте Сем ще не підозрює, наскільки ця маленька дівчинка змінить його життя.

Різдвяна історія (2009)

Багатій Ебенезер Скрудж вважає єдиною цінністю у житті є гроші: не дозволяючи собі скніти, він важко і сумлінно працює щодня. Настає Різдво. У Ебенезера просять пожертви для бідних, та Скрудж відмовляється допомагати ближнім: говорить, що для убогих існують спеціальні установи на кшталт тюрем, а якщо хтось і помре з голоду й холоду, то це тільки на краще, бо зайвим ротом стане менше. Але на Різдво до нього завітають три найнеочікуваніші гості, через яких Скрудж буде змушений робити непростий вибір, який може круто перевенути його життя.

Диво на 34-й вулиці (1997)

Напередодні Різдва Санту запрошують попрацювати у великий нью-йоркський супермаркет самим собою. Власники сусіднього магазину іграшок роблять все, щоб позбутися від старого, оскільки він гарантує конкурентам шалену популярність. Стараннями негідників Санта Клаус опиняється в суді, де змушений доводити, що він – справжній Санта Клаус.

Джерело: tvoemisto.tv

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини