ТОП-10 місць у Львові для осінніх прогулянок

3048

Осінь у Львові — прекрасна. 032.ua  пропонує добірку місць, де Ви сповна насолодитесь пейзажами осіннього міста.

Стрийський парк

Цей парк недаремно заслужив звання улюбленого місця відпочинку львів’ян. Восени тут особливо гарно.

Один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення. Розташований у місцевості Софіївка Галицького району. Вважався найгарнішим парком міжвоєнної Польщі. У Стрийському парку налічується понад 200 видів дерев і рослин.

Неподалік від головних воріт розташований ставок з лебедями. У парку є також спортивні корпуси Львівської політехніки, головний корпус Української академії дизайну, кінотеатр «Львів», три ресторани, Львівська торгово-промислова палата, бібліотека № 18, дитяча залізниця.

Парк імені Івана Франка

Затишні алеї парку — чудове місце для прогулянок удвох чи роздумів на самоті.

Один з центральних парків Львова, розташований перед головним корпусом університету ім. Івана Франка (будівля колишнього Галицького сейму). Вважається найстарішим міським парком в Україні. Деревостан у парку представлений багатовіковими деревами, висадженими у 1855—1890 роках.

Вулиця Ужгородська

Ужгородська з’єднує центр міста із вулицею Замковою, яка веде на «Високий замок». А ще тут є дворик з іграшками, який став своєрідною туристичною візитівкою цієї частини міста.

«Високий замок»

Якщо ви опинились на Ужгородській, не полінуйтесь підійнятись на «Високий замок». Тут є дві тераси, з яких можна спостерігати неймовірні панорами Львова.

Сквер та парк імені Івана Павла ІІ

Невеличкий сквер на Сихові, поруч з храмом Різдва Пресвятої Богородиці, уже встиг стати улюбленою локацією для прогулянок сихівчан.

Парк імені Івана Павла ІІ знаходиться неподалік церкви і вважається чудовим місцем для духовного й активного відпочинків. У сучасному світі надто багато галасу та шуму, особливо – у місті. Тож знайти спокійне місце, де можна відпочити, дуже важко.

Входів у цей парк є 8, але головний вхід розміщений збоку проспекту Червоної Калини.

Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка

Прогулянки на свіжому повітрі в таку краси – це просто ковток натхнення на наступні дні та запас енергії на зимні вечори.

Парк «Знесіння»

Якщо ви ніколи не були тут, осінь — прекрасна нагода це виправити.

Рельєф парку представлений львівськими лісистими пагорбами: Стефана, Льва (Лиса або Піщана), Баба (Рід), Хомець. Територія парку розташована неподалік від Головного європейського вододілу, що розділяє Балтійське та Чорне моря. У парку протікають Глибокий і Кривчицький струмки, потік Хомець (усі — притоки Полтви). На території парку можна побачити рідкісні степові рослини, відслонення пісковиків та вапняків міоцену зі скам’янілими залишками морської фауни, вкриті лісом горби, долини з озерами і струмками.

Територія парку належить до категорії земель природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення.

Парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

© Андрій Бурда

Окрім чудових пейзажів, тут майже кожного вікенду проводять різноманітні заходи та фестивалі.

Снопківський парк

Восени тут можна згаяти час, прогулюючись тихими алеями та милуючись красою дерев.

Мережа алей і доріжок прокладена з таким розрахунком, щоб краще розкрити красиві види парку з перспективою на цікаві місця Львова, а також забезпечити максимальну пропускну здатність під час масових заходів на другому за величиною стадіоні міста, до якого ведуть просторі (завширшки 10—12 м) алеї. Знаходиться між вулицями Василя Стуса та Зеленою біля стадіону “Україна”.

Фото з відкритих джерел

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини